Заяву підтримало 1830 людей
Юрий Лазнюк Додано: 02.12.2023 о 14:32
ЖЕК від забудовника не передає будинок в управління законно створеному ОСББ Київ пров.Коломийський 17/31А

ОСББ «Затишна оселя 17/31-А» четвертий місяць поспіль вибороти своє законне право отримати від ЖЕКу технічну документацію на будинок, що розташований на провулку Коломієвському 17/31-А.

Не зважаючи на те, що вже набрали чинності рішення Господарського та Окружного адміністративного судів міста Києва, якими було повністю відмовлено у позовах приватного ЖЕКу щодо скасування державної реєстрації ОСББ, керівництво ЖЕКу досі чинить спротив у передачі своїх повноважень ОСББ.

Так, Господарський суд міста Києва рішенням №910/10314/15 від 1 липня 2015 року повністю відмовив ТОВ «Сервіс-Житло-Комфорт» у позові, яким приватний ЖЕК хотів скасувати державну реєстрацію ОСББ «Затишна оселя 17/31-А» та визнати протиправними дії його членів. Після чого до Окружного адміністративного суду міста Києва з аналогічними вимогами звернулась вже власниця приватного ЖЕКуДолгова Софія Вадимівна, однак у задоволенні позову також було відмовлено (постанова №826/9884/15 від 29.09.2015).

Протистояння приватного ЖЕКУ новоутвореному ОСББ триває не перший місяць. Мешканці будинку 17-31А на провулку Коломієвському, створивши ОСББ відповідно до ЗУ «Про об’єднання співвласників багатоквартирних будинків», з липня 2015 року намагаються отримати технічну документацію на будинок від ТОВ «Сервіс-Житло-Комфорт», однак віз і нині там. Натомість приватний ЖЕК в судовому порядку намагався оскаржити ніби-то неправомірну державну реєстрацію ОСББ, а насправді – відстоював власні фінансові інтереси.

Справа в тому, що власник ТОВ «Сервіс-Житло-Комфорт» - Софія Долгова є дружиною директора підприємства-забудовника багатоквартирного будинку на Коломієвському 17-31А. Донька Долгових – власник компанії інтернет-провайдера, що забезпечує жителів цього ж будинку послугами Інтернет, які, за словами користувачів, не найкращої якості.

Читайте также: Конец монополии ЖЭКов. Какие угрозы для населения несет реформа ЖКХ?

Мешканці будинку мають намір захищати свої права і подали зустрічний позов до суду. «Ми боремось за своє законне право управляти своїм майном. Лише за декілька місяців ми облаштували прибудинкову територію, висадивши там дерева та спорудивши дитячий майданчик. ЖЕК більше двох років ігнорував наші прохання навести порядок біля будинку», - говорить мешканка будинку Юлія.

http://antikor.com.ua/articles/73678-hek_v_golosijivsjkomu_rajoni_ignoruje_sudovi_rishennja_ta_sabotuje_peredachu_tehnichnoji_dokumentats